zarnovica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Žarnovica

Akcie 1-1 z 1

AKCIE A PODUJATIA Žarnovica a okolie

PACI PAC

19.2. - 19.2.2017 / 16:00

Miesto konania: Kultúrny dom Žarnovica
Mesto Žarnovica pozýva všetky deti a rodičov na hudobno- zábavný koncert PACI PAC, ktorý sa bude konať 19. 2.2017 o 16.00 hod. v Kultúrnom dome v Žarnovici. PACI PAC predstavia svoj vynovený program pre deti. Nebudú chýbať pesničky z ich prvého DVD a pridajú aj novučičké z DVD – Pesničková encyklopédia. S deťmi si urobia vláčik, zahrajú sa na opicu, slona, skrátka vybláznia sa pri chytľavých pesničkách PACI PAC. Na záver sa spolu odfotia a ako už býva u nich zvykom, deti neodídu naprázdno. Cena vstupenky je 6,- €. Zakúpiť si ich môžete v predpredaji od 10.2.2017 v Mestskej knižnici alebo v deň koncertu od 15.00 hod. vo vestibule Kultúrneho domu.

PACI PAC
Akcie 1-1 z 1

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žarnovica - Bzenica, Dolná Ždaňa, Dolné Hámre, Hodruša-Hámre, Horné Hámre, Revištské Podzámčie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang