zarnovica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Žarnovica

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Žarnovica a okolie

Rybárske preteky detí

3.6. - 3.6.2016 / 14:00

Miesto konania: Voznický rybník
Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Žarnovica, Oddelenie kultúry, mládeže a športu MsÚ Žarnovica, Centrum voľného času Žarnovica a Starosta obce Voznica pozývajú na Rybárske preteky detí, ktoré sa pri príležitosti MDD uskutočnia v piatok 3. júna na Voznickom rybníku. Prezentácia je na mieste konania v čase od 14.00 do 14.30 hod. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách, pričom prvá bude pre deti vo veku od 6 do 9 rokov a druhá pre deti od 10 do 15 rokov. Štartovné sa neplatí. Traja najlepší v oboch kategóriách budú ocenení medailami a vecnými cenami a najväčší úlovok súťaže cenou starostu obce.

Rybárske preteky detí

Deň rodiny

4.6. - 4.6.2016 / 10:00

Miesto konania: pred novými bytovkami pri detskom verejnom ihrisku
Mesto Žarnovica pozýva širokú verejnosť na skvelé podujatie s názvom Deň rodiny. Stretneme sa 4.6.2016 (sobota) od 10.00 hod. na verejnom detskom ihrisku na Ulici Fraňa Kráľa. Pripravený je bohatý program určený malým aj veľkým, mladým aj starým, skrátka všetkým, ktorí sa dokážu tešiť zo spoločne strávených chvíľ.

Deň rodiny

Folklórne dni

10.6. - 12.6.2016 / 14:00

Miesto konania: v amfiteátri vo Veľkej Lehote
Pohronské osvetové stredisko Žiar nad Hronom a obec Veľká Lehota Vás srdečne pozývajú na Folklórne dni, ktoré sa uskutočnia 10.-12. júna 2016 v amfiteátri vo Veľkej Lehote. Sobota bude patriť Pohronským folklórnym slávnostiam, na ktorých od 14.00 h vystúpia folklórne súbory z nášho regiónu a záver spríjemní divadelné predstavenie Kubo v podaní DS Múza Nová Baňa. V nedeľu sa počas Detského folklórneho festivalu Pod Inovcom od 14. 00 h predstavia regionálne detské folklórne súbory a ako hosť o 16.00 h vystúpi DFS Kornička z Trenčína. Folklórne dni vyvrcholia koncertom skupiny Rusín Čendeš Orchestra z Banskej Bystrice. Súčasťou programu je bohatý sprievodný program. Viac informácií na www.osvetaziar.sk.

Folklórne dni
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žarnovica - Bzenica, Dolná Ždaňa, Dolné Hámre, Hodruša-Hámre, Horné Hámre, Revištské Podzámčie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang