zarnovica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Žarnovica

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Žarnovica a okolie

Zlatá prilba SNP

28.8. - 28.8.2016 / 13:30

Miesto konania: Mestský športový areál Žarnovica
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica pozýva na 53. ročník Zlatej prilby SNP dňa 28.8.2016 o 13.30 hod. Podujatie sa koná s finančnou podporou Mesta Žarnovica a Banskobystrického samosprávneho kraja. Ďalšie informácie na stránke: www.speedway.sk

Zlatá prilba SNP

Dni mesta Žarnovica

9.9. - 10.9.2016 / 10:30

Miesto konania: v parku na Ulici Andreja Sládkoviča
Mesto Žarnovica vás srdečne pozýva na podujatie Dni mesta Žarnovica, ktoré sa uskutoční 9. - 10. septembra . Počas dvoch dní na vás čaká pestrý a bohatý program. Súčasťou Dní mesta bude počas oboch dní tradičný Žarnovický jarmok. Program začne v piatok o 10.30 h v parku na Ulici Andreja Sládkoviča predstavením pre deti v podaní Divadla JAJA. O 11.30 h pokračuje divadelné predstavenie študentov SOŠ. Slávnostné oficiálne otvorenie Dní mesta začína o 15.00 h v parku na Ulici Andreja Sládkoviča. Počas programu vystúpia: spevácky zbor Žarnov, historická skupina Cassanova – spoločnosť veselých šermiarov z Banskej Bystrici, spevácka skupina Prameň a Dáša Garajová. Humorne ladeným divadelno–šermiarskym vystúpením sa o 16.40 h predstaví historická skupina Cassanova – spoločnosť veselých šermiarov. Potom program bude pokračovať vystúpením: Štefana Hruštinca a skupiny PROGRES, domácej kapely ZUŠ RED DAEWO akustickou verziou piesní. Na záver vystúpi legendárna neopunková kapela INEKAFE. Sobotňajší deň začne o 10.00 h ľudovými piesňami v podaní Šurianskych tamburášov. O 11:00 h návštevníkov ohromí svojou TRIAL SHOW Ján Kočiš. O 14.00 h sa predstavia domáci nadaní umelci. Domáca kapela RED DAEWO sa predstaví o 15.30 h. Sobotné popoludnie bude patriť dychovej hudbe Nadličanka a Hodrušanka. Od 20:00 h vystúpi folk-rocková skupina Janko Kulich & KOLEGIUM v rámci letného česko-slovenského turné. K sobotným sprievodný podujatiam bude patriť: Tekvičiarsky blší trh, ktorý sa uskutoční na Mestskom trhovisku. Verejnosti sa predstaví VETERÁNKLUB z Banskej Bystrice príchodom historických áut. Ukážku hasenia horiaceho auta predvedie Dobrovoľný hasičský zbor Žarnovica.

Dni mesta Žarnovica

TEKVIČIARSKY BLŠÍ TRH

10.9. - 10.9.2016 / 07:30

Miesto konania: Mestské trhovisko
Pozývame všetkých obyvateľov aj návštevníkov nášho mesta na klasický „blšák“ Prehŕňanie sa v starých veciach má svoje čaro a poskytuje priestor nielen pre zaujímavý a výhodný nákup, ale aj pre rozhovory a stretnutia so známymi. Milé drobnosti z druhej ruky, ktoré sa doteraz skrývali v pivniciach, či povalách môžu nájsť svojho nového majiteľa a byť mu na úžitok, či len tak prosto pre potešenie. Tekvičiarsky blší trh sa bude konať v sobotu 10.9.2016 v priestoroch Mestského trhoviska od 7.30 do 14.00 hod. Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením, použitými knihami, CD, nábytkom, športovými potrebami a ďalšími predmetmi v zachovalom stave, ktoré pôvodný majiteľ už nepotrebuje, no je mu ich ľúto vyhodiť. Každý si určuje ceny sám a má možnosť na cene sa dohodnúť. Svoju účasť ako aj rezerváciu predajného miesta musia predajcovia nahlásiť na klientskom centre MsÚ kde dostanú aj potrebné informácie k registrácii. Poplatok pre predávajúceho je 2€. Tak neváhajte, príďte, predávajte, nakupujte !

TEKVIČIARSKY BLŠÍ TRH
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Žarnovica - Bzenica, Dolná Ždaňa, Dolné Hámre, Hodruša-Hámre, Horné Hámre, Revištské Podzámčie
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang