NIKA SHOP - outlet móda

NIKA SHOP - outlet móda. Predaj outlet textilu (nové veci) značiek: BERSHKA, CACHE CACHE, VERO MODA.

NIKA SHOP - outlet móda

Outlet móda

NIKA SHOP - outlet móda. Predaj outlet textilu (nové veci) značiek: BERSHKA, CACHE CACHE, VERO MODA.

Adresa: Banská 531/32, 03901 Turčianske Teplice
Telefón:0905721257
Kontaktná osoba:Miroslava Legátová
Mobil:0905721257
E-mail:mlegatova@gmail.com

Sme firma, ktorá vznikla v roku 2011 so snahou vstúpiť na trh s niečím zaujímavým, žiadaným a trendy. Po dlhších úvahách o činnosti našej firmy, sme sa rozhodli pre pôsobenie v oblasti predaja módnych textilných výrobkov.
Dôvodov bolo hneď niekoľko. Tými najpodstatnejšími boli absencia módneho a cenovo dostupného oblečenia v našom regióne a narastajúci záujem zákazníkov obliekať sa trendovo, vkusne a najmä nie tuctovo.
V snahe priblížiť sa požiadavkám zákazníkov, sme v druhej polovici roku 20011 otvorili v Turčianských Tepliciach predajňu s textilom - second hand extra a outlet z Anglicka a Francúzska /vďaka dobrým a priamym kontaktom v týchto krajinách môžme ponuknúť naozaj dobré ceny/.
Odevy second hand, doteraz medzi ľuďmi známe skôr vďaka nízkym cenám, chceme predstaviť v novom svetle (len extra trieda) - ako príležitosť vytvoriť si vlastný a jedinečný štýl obliekania za málo peňazí. Ako prví v našom regióne sme predstavili zákazníkom aj textil outlet - ako kvalitné značkové oblečenie za bezkonkurenčné ceny.
Stretli sme sa s mnohými pozitívnymi reakciami zákazníkov na spomínaný tovar, čo nás viedlo k tomu ponúknuť túto myšlienku širšej skupine ľudí, aj mimo nášho regiónu. Internet - dnes obľúbený spôsob ako informovať väčší počet ľudí,aj na to slúžia tieto stránky. Budeme Vás na nich informovať o nových akciách, nových kolekciách v predaji, značkách tovaru. Sledujte nás,aby ste nepremeškali možnosť výhodne nakúpiť!!!

Viac tu: http://dobryobchod-outlet.webnode.sk/

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.