NIKA SHOP - outlet móda

NIKA SHOP - outlet móda. Predaj outlet textilu (nové veci) značiek: BERSHKA, CACHE CACHE, VERO MODA.

NIKA SHOP - outlet móda

Outlet móda

NIKA SHOP - outlet móda. Predaj outlet textilu (nové veci) značiek: BERSHKA, CACHE CACHE, VERO MODA.

Adresa: Banská 531/32, 03901 Turčianske Teplice
Telefón:0905721257
Kontaktná osoba:Miroslava Legátová
Mobil:0905721257
E-mail:mlegatova@gmail.com

Sme firma, ktorá vznikla v roku 2011 so snahou vstúpiť na trh s niečím zaujímavým, žiadaným a trendy. Po dlhších úvahách o činnosti našej firmy, sme sa rozhodli pre pôsobenie v oblasti predaja módnych textilných výrobkov.
Dôvodov bolo hneď niekoľko. Tými najpodstatnejšími boli absencia módneho a cenovo dostupného oblečenia v našom regióne a narastajúci záujem zákazníkov obliekať sa trendovo, vkusne a najmä nie tuctovo.
V snahe priblížiť sa požiadavkám zákazníkov, sme v druhej polovici roku 20011 otvorili v Turčianských Tepliciach predajňu s textilom - second hand extra a outlet z Anglicka a Francúzska /vďaka dobrým a priamym kontaktom v týchto krajinách môžme ponuknúť naozaj dobré ceny/.
Odevy second hand, doteraz medzi ľuďmi známe skôr vďaka nízkym cenám, chceme predstaviť v novom svetle (len extra trieda) - ako príležitosť vytvoriť si vlastný a jedinečný štýl obliekania za málo peňazí. Ako prví v našom regióne sme predstavili zákazníkom aj textil outlet - ako kvalitné značkové oblečenie za bezkonkurenčné ceny.
Stretli sme sa s mnohými pozitívnymi reakciami zákazníkov na spomínaný tovar, čo nás viedlo k tomu ponúknuť túto myšlienku širšej skupine ľudí, aj mimo nášho regiónu. Internet - dnes obľúbený spôsob ako informovať väčší počet ľudí,aj na to slúžia tieto stránky. Budeme Vás na nich informovať o nových akciách, nových kolekciách v predaji, značkách tovaru. Sledujte nás,aby ste nepremeškali možnosť výhodne nakúpiť!!!

Viac tu: http://dobryobchod-outlet.webnode.sk/

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.